Warning: Illegal string offset 'filter' in /nfsmnt/hosting2_2/4/e/4e93e1d1-6068-477d-8853-35eff1efb657/zahram.sk/web/wp-includes/taxonomy.php on line 1404
slameny domKomplexu hotela Slamený dom v okolí Košíc dominuje priestranná reštaurácia ART, pripravená obslúžiť  až 90 hostí. V zhode s celkovou ideou hotela pôsobí jej interiér útulne a moderne zároveň.
Poskytuje príjemný výhľad na letnú terasu s kapacitou 64 osôb a jej nevtieravú atmosféru významnou mierou dotvárajú umelecké artefakty umiestnené v sklenených vitrínach.
Sála je priestorovo variabilná s možnosťou predelenia, a to až na tri samostatné miestnosti s osobitným vstupom. Hostia majú k dispozícii salónik pre 30 osôb, detský kútik a štýlovú kaviareň s kapacitou 36 osôb.
Reštaurácia ART ponúka menu kontinentálneho typu, aj špeciality slovenskej i zahraničnej kuchyne.

Hotel Slamený dom  v Malej Ide má k dispozícii priestrannú klimatizovanú sálu s kapacitou 150 osôb, vhodnú k organizovaniu rodinných osláv aj svadieb.

Orientuje sa na overené domáce produkty z kvalitných surovín nakupované od farmárov a chovateľov, pre ktorých je kvalita ich ovocia, zeleniny a živočíšnych produktov prvoradá rovnako ako pre kuchyňu hotela Slamený dom.
Share Button

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.