Výzdoba Hotel RocaSVADBA KRÁSNA A VÝNIMOČNÁ
Deň plný zážitkov, stretnutí, prekvapení, hojnosti, zábavy a dobrej nálady … takto má určite vyzerať deň svadobný.

No kým k tomu dôjde čaká Vás obdobie plné plánovania, organizovania a stresu.
Dovoľte nám, aby sme Vám pomohli všetko to zvládnuť, aby tento krásny deň prebehol tak, ako ste si to vysnívali.
Náš tím je pripravený plným nasadením splniť všetky Vaše požiadavky na profesionálnej úrovni, aby Vám spomienka na Váš výnimočný deň vždy vyčarovala úsmev na tvári. 

Banketová a konferenčná sála
Banketová sála ROCA s kapacitou  200 osôb – očarí Vás  ideálnou kombináciou moderného variabilného plne klimatizovaného priestoru s možnosťou zatemnenia, technického vybavenia na najvyššej úrovni a profesionálneho servisu. K dispozícií je bezplatné hotelové parkovisko. Kapacita pre svadobnú slávnosť do 150 osôb.
Variabilita priestoru a sedenia.

Prenájom
Prenájom od začatia svadby do 24.00 hod. sa nehradí. Po 24.00 hod. sa hradí za každú začatú hodinu 50 EUR do skončenia svadby. Iné poplatky sa už nehradia.

Výzdoba
KONGRES Hotel Roca v Košiciach poskytuje svadobnú výzdobu, ktorá zahŕňa: sviečky, svietniky, štóly, ozdobné látky, stuhy, šerpy, vázy  atď. Farbu výzdoby si vyberajú hostia z možností ponúkaných hotelom. Cena svadobnej výzdoby sa účtuje na osobu. Návleky na stoličky sa účtujú na osobu.
V prípade, že si vyberiete náš svadobný balíček – ceny za výzdoby sú upravené.Výber svadobného menu
Ponúka hosťom 3 svadobné balíčky:
CLASSIC
MEDIUM 
DE LUXE 
Hostia majú možnosť  zostaviť si aj vlastné svadobné menu po konzultácii so šéfkuchárom. Degustácia vybraného svadobného menu je pre mladomanželov grátis. Povoľujeme hosťom priniesť si vlastné nealkoholické nápoje, torty, zákusky bez poplatku. Za vlastné alkoholické nápoje účtujeme „korkovné“ za  fľašu. Tiež ponúkame možnosť zakúpiť si alkohol a vína od nás za zvýhodnené ceny.

Ubytovanie
Mladomanželom ponúkame mladomanželský apartmán s prekvapením grátis. V závislosti od počtu osôb ponúkame svadobným hosťom ubytovanie so zľavou od 20% z našich pultových cien, raňajky, parkovanie, wifi pripojenie grátis.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.