DJ retro - profilovka DJ retro – Hity súčasné (slovenské, maďarské a zahraničné), ale aj minulé (80´roky, …), šlágre, ľudovky, rock, funky, rock and roll, čardáše, … a to nie len v dobrej audio, ale aj video kvalite – veľkoplošné premietanie práve hraného klipu. Svetlá, lasery, dymostroje (a na svadbu aj bublinkostroj) sú samozrejmosťou.

Ak sa radi zabávate a tancujete, my Vás vďačne prídeme pobaviť a zahrať na príležitostnú či tematickú party, svadbu, ples, stužkovú, 50-tku, … Akciu spestríme o rôzne súťaže a zábavné hry. Naučíme Vás niekoľko tradičných, ale aj nových tancov. DJ retro je majster nie len v prevlekoch, ale hrá aj na ozembuch.

Repertoár DJ-a je rozšírený o množstvo karaoke skladieb na ktoré vždy príde rad pred koncom akcie. Radi Vám premietneme počas akcie fotografom nafotené fotky, alebo vopred dodaný materiál – film či fotky zo života oslávencov.

To všetko len za 250,- € za prvých 6 hodín produkcie v okolí Košíc. Ostatné príplatky, režijné náklady alebo zľavy v prípade menšej akcie, sú vecou osobného jednania.

Ponúkame aj kompletné zabezpečenie akcie v súčinnosti s harmonikármi, ľudovými kapelami, tanečníkmi, čepčiacimi súbormi na svadbu, catering, foto, video, …

Skúsenosti od roku 1982.

Pozrite si fotky a videá aj na facebooku    
DJ retro aparat koláž

Používaný mixážny pult:

Share Button

Komentáře jsou vypnuty.