DJ retro - profilovka Svadobný DJ RETRO (na Vašu oslavu) – Hity súčasné (slovenské, maďarské a zahraničné), ale aj minulé (80´roky, …), šlágre, ľudovky, rock, funky, rock and roll, čardáše, … a to nie len v dobrej audio, ale aj video kvalite – veľkoplošné premietanie práve hraného klipu. Svetlá, lasery, dymostroje, … sú samozrejmosťou.

Ak sa radi zabávate a tancujete, my Vás vďačne prídeme pobaviť a zahrať na príležitostnú či tematickú party, svadbu, ples, stužkovú, 50-tku, … Akciu spestríme o rôzne súťaže a zábavné hry. Naučíme Vás niekoľko tradičných, ale aj nových tancov. DJ retro je majster nie len v prevlekoch, ale hrá aj na ozembuch.

Repertoár DJ -a je rozšírený o množstvo detských videopesničiek, ale aj karaoke skladieb na ktoré vždy príde rad pred koncom akcie. Prakticky by hudba mala znieť od prvej chvíle vstupu do sály takmer stále, len s malými prestávkami. Vždy je totiž lepšie počuť aspoň tichú hudobnú kulisu než mŕtve ticho.
Radi Vám premietneme počas akcie fotografom nafotené fotky, alebo vopred dodaný materiál – film či fotky zo života oslávencov

To všetko za 400,- € za prvých 6 hodín produkcie v okolí Košíc. Hráme ovšem neobmedzene dlho, podľa Vašich požiadaviek.
Ostatné príplatky (doprava, …) sú vecou osobného jednania.

Ponúkame aj kompletné zabezpečenie akcie v súčinnosti s harmonikármi, ľudovými kapelami, tanečníkmi, čepčiacimi súbormi na svadbu, catering, foto, video, …

Bublinkostroj, plazivý dym a nasvietenie sály za príplatok:

plazivy dym Svadobný DJ RETRO nie je žiadny nováčik, o čom svedčia jeho skúsenosti od roku 1982, kedy sa stal najmladším DJ -om s prehrávkami v košickom okolí.

Pozrite si fotky a videá aj na facebooku alebo na YouTube    

Komentáře jsou vypnuty.