DJ retro - profilovka Svadobný DJ RETRO (na Vašu oslavu) – Hity súčasné (slovenské, maďarské a zahraničné), ale aj minulé (80´roky, …), šlágre, ľudovky, rock, funky, rock and roll, čardáše, … a to nie len v dobrej audio, ale aj video kvalite – veľkoplošné premietanie práve hraného klipu. Svetlá, lasery, dymostroje, … sú samozrejmosťou.

Ak sa radi zabávate a tancujete, my Vás vďačne prídeme pobaviť a zahrať na príležitostnú či tematickú party, svadbu, ples, stužkovú, 50-tku, … Akciu spestríme o rôzne súťaže a zábavné hry, ktoré aj odmoderujeme. Naučíme Vás niekoľko tradičných, ale aj nových tancov. DJ retro je majster nie len v prevlekoch, ale hrá aj na ozembuch.

Repertoár DJ -a je rozšírený o množstvo detských videopesničiek, ale aj karaoke skladieb na ktoré vždy príde rad pred koncom akcie. Prakticky by hudba mala znieť od prvej chvíle vstupu do sály takmer stále. Vždy je totiž lepšie počuť aspoň tichú hudobnú kulisu než mŕtve ticho.
Radi Vám premietneme počas akcie fotografom nafotené fotky, alebo vopred dodaný materiál – film či fotky zo života oslávencov.

To všetko za 400,- € za prvých 6 hodín produkcie v okolí Košíc. Hráme ovšem neobmedzene dlho, podľa Vašich požiadaviek.
Ostatné príplatky (doprava, …) sú vecou osobného jednania.

Ponúkame aj kompletné zabezpečenie akcie v súčinnosti s harmonikármi, ľudovými kapelami, tanečníkmi, čepčiacimi súbormi na svadbu, catering, foto, video, …

Bublinkostroj, plazivý dym a nasvietenie sály za príplatok:

plazivy dym Svadobný DJ RETRO nie je žiadny nováčik, o čom svedčia jeho skúsenosti od roku 1982, kedy sa stal najmladším DJ -om s prehrávkami v košickom okolí.

Pozrite si fotky a videá aj na facebooku alebo na YouTube    

Komentáře jsou vypnuty.